37% NUOLAIDA UŽSAKYMAMS* | KODAS: LT37
45% NUOLAIDA VITAMINAMS IR MINERALAMS | KODAS NEREIKALAUJAMAS

There’s more than one way to raise your heart rate. From running to rowing, hiking to biking — progression unites the cardio community.

Kardio ir ištvermė

Yra daugiau nei vienas būdas pagreitinti širdies ritmą. Nuo bėgimo iki irklavimo, nuo žygių pėsčiomis iki važiavimo dviračiu - progresas vienija kardio bendruomenę.

Kardio treniruotės yra svarbi kiekvieno sportuojančiojo rutinos dalis - treniruodami širdį ir plaučius, sureguliuojate savo kūno variklį, kad jis galėtų efektyviau kvėpuoti ir pumpuoti kraują, o tai ilgainiui pagerina bendrą sveikatą.

Kad padėtumėte sportuoti toliau, greičiau, ilgiau ir atsigauti kitai treniruotei, yra daugybė maisto papildų.

Gaukite ekspertų rekomendacijas dėl jūsų veiklai tinkamų strategijų, tokių kaip HIIT, LISS ir širdies ritmo zonos, ir sužinokite apie visus papildus, sukurtus jūsų tikslams palaikyti.

Bėgimas

Bėgimas yra viena prieinamiausių kardio treniruočių formų, ir, laimei, norint pradėti bėgioti, tereikia turėti porą patogių bėgimo batelių ir savo kūną.

Pateikiame keletą naudingų patarimų, kad pradėtumėte bėgioti teisinga koja.

Raskite savo kardio

Yra daugybė pratimų ir užsiėmimų, kurie gali padidinti širdies ritmą.

Svarbiausia rasti tai, kas jums patiktų. Ir to laikytis.

Kodėl mityba yra svarbi?

Mityba yra tai, kas maitina jūsų kūną treniruočių metu ir padeda atsigauti.

Širdies ir kraujagyslių pratimai labai padidina jūsų dienos energijos sąnaudas arba energijos kiekį, kurį sunaudojate per dieną. O maitindamiesi turėtumėte suderinti suvartojamos energijos kiekį (kalorijas) pagal savo tikslus.

Taip pat svarbu atsižvelgti į tai, iš kur tos kalorijos gaunamos. Daugumai žmonių, kurie reguliariai atlieka kardio pratimus, angliavandeniai turėtų sudaryti didžiąją mitybos raciono dalį. Angliavandeniai padeda pamaitinti dirbančius raumenis, nes jie suteikia energijos ir yra pagrindinis jūsų šaltinis ištvermės pratybų metu. Jie padeda palaikyti glikogeno kiekį, atitolina nuovargį ir palaiko ištvermę, užtikrindami, kad galėsite įveikti visą distanciją.

Didelę reikšmę turi ir baltymai. Gerai ištirta, kad baltymų valgymas ar gėrimas po fizinio krūvio pagerina ištvermės veiklos rezultatus, nes padeda atkurti raumenų skaidulas, kurios galėjo būti pažeistos per fizinį krūvį.

Esame čia tam, kad būtų paprasta rasti tinkamus produktus, kurie paskatintų jūsų mėgstamą kardio treniruotę.