42% NUOLAIDA UŽSAKYMAMS* | KODAS: LT42
NEMOKAMAS PRISTATYMAS IŠLEIDUS 30EUR AR DAUGIAU

0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0

Priėmimame pozityvius pokyčius

"Myprotein" tvarumo įsipareigojimas

„Myprotein“ poveikis

Mitybos pasaulyje mes nesivaikome madų. Mes nustatome, kas madinga. „Myprotein“ tai supranta. Mums ypač svarbu visada siūlyti jums pačius geriausius ir išties veiksmingus produktus.

Tačiau kokybė viršija skonį ir individualius rezultatus. Tai susiję su mūsų pasirinkimais ir jų skleidžiamu poveikiu mūsų planetai, mūsų atsidavusiai komandai, mūsų tiekimo grandinei ir bendruomenėms, kurioms daro įtaką ir kurią remia.

Tvarumas yra mūsų aukščiausias prioritetas, todėl keičiamės į gerąją pusę. Tai užtruks, o mes dar nepasiekėme to, ką užsibrėžėme, tačiau žinome, kur einame. Tobulumas nepasiekiamas per naktį, bet kaip ir kūno rengybos atveju, po mažą žingsnelį įgaunamas pagreitis, kuris laikui bėgant daro didelę įtaką.

„Myprotein“ yra įsipareigojusi siekti savo tvarumo tikslų ir nuolat žengti koja kojon su visais mūsų pokyčiais.

Visiško nulio tikslas

Mūsų ilgalaikė misija – iki 2040 m. pasiekti visišką nulį.

Niekada nesustojame žengdami į priekį pakavimo, atsekamumo ir tiekimo grandinės poveikio srityse. Tačiau ir tuo neapsiribojame. Esame pasiryžę daryti teigiamą poveikį žmonėms bei bendruomenėms.

Mūsų kelionė tobulėja, kurioje kiekvienas žingsnis yra svarbus ir kiekvienas veiksmas įkvepia pokyčiams. Kartu visiems kuriame geresnę ateitį.

Perėjimas prie monomedžiagos

Pakuotės vaidina didžiulį vaidmenį mūsų planuose pasiekti visišką nulį. Geriausi sprendimai priimami bendradarbiaujant su specialistais ir toliau pasitelkiant savo žinias.

Pirma, mūsų ikoninis maišelis – galbūt jau pastebėjote nedidelį šios pakuotės išvaizdos ir pojūčio pokytį. Perėjome prie monomedžiagos, kad ją būtų lengviau perdirbti.

Perdirbimas tampa daug efektyvesnis, kai pakuotei naudojama tik viena medžiaga, kadangi gamykloms prieš perdirbimą nereikia atskirti komponentų.

Maišelį galite neštis į prekybos centrus ir išmesti į minkšto plastiko šiukšliadėžę – kartu su duonos, daržovių ar panašiais maišeliais.

Mūsų atnaujintas maišelis yra lengvas ir jame paprasta transportuoti, o tai reiškia, kad maksimaliai išnaudojame kiekvieną pristatymo kelionę, taip sumažindami anglies pėdsaką.

„Myprotein“ indelius jau galima perdirbti ir jie yra pakankamai patvarūs pakartotiniam naudojimui ir papildymui, kai suvartosite mūsų gardžius ir veiksmingus produktus.

Mūsų batonėlių pakuotės taip pat pereina prie monomedžiagos, pašalinant folijos sluoksnį, kad perdirbimas būtų daug lengvesnis, ir pašalinant mažas dėmeles, turinčias įtakos perdirbtos medžiagos kokybei

Nuolatinis tobulėjimas

Šiais metais pagrindinis dėmesys skiriamas grįžimui prie pagrindų, tvarių pamatų, tinkamų mastui ir ateičiai, kūrimo.

Ir toliau nepraleisime progos tobulėti. Tikimės, kad jūs mus lydėsite šioje kelionėje.