45% NUOLAIDA UŽKANDŽIAMS IR BATONĖLIAMS | KODAS NEREIKALAUJAMAS
TIK PROGRAMĖLĖJE: NET 37% NUOLAIDA BEVEIK VISKAM | KODAS: APPLT

Didžiuojamės tuo, kad klientams, norintiems užmegzti ryšį su jauna, pasauline ir sveikata besirūpinančia bendruomene, siūlome individualų, nebrangų žiniasklaidos sprendimą.

Partnerystės

Kodėl verta dirbti su Myprotein?

Mes esame "Myprotein". Padedame SUJUNGTI jūsų prekės ženklą su mūsų bendruomene. Didžiuojamės tuo, kad esame specialiai pritaikytas, nebrangus žiniasklaidos sprendimas klientams, norintiems užmegzti ryšį su jauna, pasauline ir sveikata besirūpinančia bendruomene.

Sėkmingai įgyvendinę daugybę kampanijų pasauliniams klientams, esame tikri, kad galime rasti jums pritaikytą sprendimą pagal vieną iš mūsų partnerystės paketų.

Prašome rašyti el. paštu: karina.boguslavskaite11@thg.com susisiekti.


Skaitmeninė Žiniasklaida

Augant mūsų skaitmeninei įtakai ir galimybėms, nes turime prieigą prie daugiau nei 20 milijonų unikalių klientų visame pasaulyje, didėja ir mūsų skaitmeninė įtaka bei galimybės.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, ką galime pasiūlyti, žemiau pateikite užklausą apie mūsų skaitmeninės žiniasklaidos paketą.

Turinio partnerystės

Pristatykite savo prekės ženklą ar naujus produktus fantastiškai pasaulinei "Myprotein" auditorijai, naudodamiesi įvairiomis turinio partnerystės galimybėmis.

Nesvarbu, ar tai būtų jūsų prekės ženklo integravimas į mūsų nuostabų studijoje kuriamą turinį, pavyzdžiui, mūsų treniruočių ir virtuvės serijas, ar mūsų linksmų ir įdomių socialinių straipsnių su geriausiais mūsų prekės ženklo ambasadoriais dalis, mes galime bendradarbiauti ir kurti kampanijas, atitinkančias jūsų KPI ir tikslus.

Partnerystės realybėje

Mūsų galimybės yra neribotos - nuo mažmeninės prekybos iki renginių ir spausdintinės žiniasklaidos.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip galime bendradarbiauti vykdant neinternetinius veiksmus, susisiekite žemiau nurodytu el. paštu.

Norite tapti "Myprotein" influenceriu?

"Myprotein Influencer" programa - tai paprastas būdas uždirbti iš savo svetainės, tinklaraščio, socialinės žiniasklaidos ar bet kokio kito internetinio turinio! Galime jums pasiūlyti galimybę dalyvauti mūsų pirmaujančioje partnerių programoje.

Jei turite socialinės žiniasklaidos profilį, kuriame yra daugiau nei 10 000 sekėjų, ir norėtumėte dirbti "Myprotein" influenceriu, rašykite el. paštu karina.boguslavskaite11@thg.com ir pateikite užklausą.

Pridėkite nuorodas į visus savo socialinės žiniasklaidos profilius ir paaiškinimą, kodėl manote, kad puikiai tinka #TeamMyprotein!. Mes taikome griežtą patvirtinimo procesą ir sprendimą priimsime remdamiesi keliais veiksniais, iš kurių svarbiausia - ar jūsų profiliai atitinka "Myprotein" prekės ženklą.

Didmeninės prekybos ir B2B galimybės:

"Myprotein" kaip prekės ženklas ir toliau įspūdingai auga, o produktų jau galima įsigyti tokiose žinomose mažmeninės prekybos vietose.

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų išskirtines didmeninės prekybos kainas arba norėtumėte atsidaryti sąskaitą, susisiekite su mumis šiandien: karina.boguslavskaite11@thg.com.

Susisiekite su mumis

Rrašykite el. paštu: karina.boguslavskaite11@thg.com