PIRK DAUGIAU - SUTAUPYK DAUGIAU. IKI 35% NUOLAIDA. KODAS: DAUGIAU
PAPILDOMA 5% NUOLAIDA, PERKANT BENT DVI APRANGOS PREKES.

Power

Pristatome jums Power liniją, su figūrą pabrėžiančiomis siūlėmis, tinklelio įsiuvais bei tobulo prilaikymo kirpimais. Power - tai kolekcija, kuri padės jaustis galingai tiek apšilimo, tiek tempimo pratimų metu treniruotės pabaigoje. 

Pirkti iš Power linijos

Sculpt Seamless

Susipažinkite su Sculpt Seamless. Nauja besiūlė apranga vyrams dar labiau patobulinta - sukūrėme ją naudodami išskirtine siuvimo technologija tam, kad padėtume įveikti bet kokią treniruotę, be to, pažangūs audiniai leis kūnui nevaržomai kvėpuoti.

Pirkti iš Seamless linijos

Boost Therma

Pasiekite dar aukštesnį lygį su Boost Therma kolekcija. Pasiūta iš orą praleidžiančios medžiagos bei šviesą atšviečiančiomis detalėmis – nuo šiol visada būkite matomi.

Pirkite iš Boost Therma kolekcijos

DRY-TECH

DRY-TECH yra mūsų aukščiausios rūšies inovacija dar didesniam efektyvumui, pagaminta iš itin švelnių audinių tam, kad sukurtų kolekciją, turinčią aukštos kokybės savybes, smailėjančius kirpimus bei išskirtinį stilių, tinkamai pabrėšiantį jūsų linijas, kur bebūtumėte.

Pirkti iš Pro-Tech linijos

2019 © 2018 The Hut.com Limited yra kompanija registruota Anglijoje ir Velse (kompanijos numeris 05016010), kurios oficialus registruotas adresas yra Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.

Pay securely with
Visa Electron Visa Paypal Mastercard Maestro Amex