Impact savaitės paskutinės dienos!
NET 38% NUOLAIDA UŽSAKYMAMS* | KODAS: IMPACTLT
TIK PROGRAMĖLĖJE: NET 40% NUOLAIDA UŽSAKYMAMS* | KODAS: APPLT

Sveikata - tai ne tik tikslas, bet ir sveiki įpročiai, padedantys gyventi visavertį ir sveiką gyvenimą.

Subalansuotas gyvenimo būdas

Gerovė nėra tik tikslas - tai sveikų įpročių, padedančių gyventi visavertį ir sveiką gyvenimą, visuma. O paslaptis, kaip šių įpročių laikytis? Padaryti juos tokius malonius, kad negalėsite jų atsisakyti ir priimti visa širdimi.

Kai jau žinote, ką dedate į savo kūną, laikas pagalvoti, kaip jį judinti. Nesvarbu, ar mėgstate jėgos treniruotes, ar jogą lankstumui ir judrumui didinti, yra daugybė būdų, kaip į gyvenimą įnešti pusiausvyros. Leiskite ekspertams jums patarti.

Joga: raskite savo srautą

Joga ne tik stiprina jėgą, gerina lankstumą ir judrumą, bet ir suteikia daug naudos jūsų protui.

Joga padeda lavinti pusiausvyrą ir koordinaciją. Išbandykite naujas pozas - skirtingų pozų įvaldymas suteikia neįtikėtinai daug jėgų ir gali padėti sustiprinti pasitikėjimą savimi. Tai priverčia jus sustoti ir pabūti akimirkoje, o tai gali padėti sumažinti nerimą. Tai puikus būdas pradėti praktikuoti sąmoningumą.

Laimės hormonai


Fizinis aktyvumas gali išskirti laimės hormonus, kurie reguliuoja nuotaiką, gerina reakciją į stresą ir padeda aiškiau mąstyti.

Kai sportuojate, organizme išsiskiria endorfinų - natūralių organizmo skausmą malšinančių medžiagų. Šios cheminės medžiagos sąveikauja su receptoriais smegenyse ir sumažina fizinio skausmo suvokimą. Tai reiškia, kad įtemptos ar ilgos pratybos gali padėti jums jaustis fiziškai geriau.

Po pratybų taip pat išsiskiria serotoninas ir dopaminas, kurie reguliuoja nuotaiką. Reguliarūs fiziniai pratimai gali padėti padidinti šių cheminių medžiagų koncentraciją smegenyse, padėdami išlaikyti pastovesnę ir stabilesnę teigiamą nuotaiką.

Jauskitės gerai iš vidaus

Vitaminai ir mineralai paprastai gaunami iš maisto produktų, kuriuos valgome. Tačiau kartais gyvenimas gali sutrukdyti, todėl iš savo mitybos galite negauti tiek, kiek norėtumėte.

Vitaminų ir mineralų papildai gali padėti palaikyti sveiką protą, širdį ir kaulus, palaikyti energijos lygį ir žarnyną - jie gali padėti palaikyti organizmo būklę, kai to labiausiai reikia.

Kodėl mityba yra svarbi?

Jūsų kūnas yra vertas geriausios paramos, kad galėtų klestėti. Štai kur tinkama mityba.

Gera mityba yra labai svarbi, nes ji suteikia būtinų maistinių medžiagų energijai, augimui ir bendrai savijautai. Ji užkerta kelią lėtinėms ligoms, palaiko organų veiklą ir stiprina psichinę sveikatą. Sveikas maistas skatina ilgaamžiškumą, kognityvinius gebėjimus ir emocinį stabilumą, užtikrindamas laimingą ir klestintį gyvenimą.

Nors visi stengiamės laikytis sveikos mitybos principų, pripažinkime, kad kartais salotos tiesiog negali konkuruoti su gabalėliu picos. Apie maisto papildus galvokite kaip apie savo pagalbininką, kuris užtikrina, kad jūsų organizmas gautų visas jam reikalingas maistines medžiagas.

Padėkime jums pasirinkti tinkamus, atitinkančius jūsų sveikatingumo tikslus.