• Vegetariškas

    Vegetariškas

ElectroFuel (mėginys)

Refreshing Electrolyte Drink with Added Coconut Water Powder

1.29€
Išparduota

Produkto aprašymas

Kodėl mes sukūrėme "ElectroFuel"?

Sportuojant sunkiai, daug ir ilgai, susidaro glikogeno nepakankamumas raumenyse ir sumažėjęs elektrolitų kiekis organizme, ko pasekoje sumažėja energija ir bendras našumas. Todėl "ElectroFuel" sukurtas taip, kad sudėtyje turi ir angliavandenių, ir elektrolitų bei kokoso vandens miltelių. Galite rinkits iš kelių skirtingų natūralių skonių.

Kaip mes sukūrėme "ElectroFuel"?

"ElectroFuel" sukurtas rehidratuoti ir energizuoti organizmą kiek įmanomą geriausiai. Produkto sukūrime naudojami keli skirtingi angliavandeniai, todėl jie bus pasisavinami geriau. Elektrolitų mišinys sukurtas atstatyti prarastus druskos kiekius prakaituojant.

Pagrindinės savybės

"ElectroFuel" aprūpina 45g angliavandenių vienoje porcijoje. Kadangi elektrolitai gaunami iš natrio, kalio ir magnio, todėl ši formulė suprojektuota taip, kad dirbtų taip efektyviai, kaip dirbate Jūs treniruočių metu. Dėl natūralių mineralų šaltinių iš kokosų vandens miltelių galite būti užtikrinti, jog "ElectroFuel" padės Jums išgauti maksimalumą sportuojant. "ElectroFuel" dėl savo natūralių skonių idealiai tinka gurkšnoti ilgą laiką tam, kad išlaikyti organizmą hidratuotą.

Ar šis produktas skirtas Jums tinka?

"ElectroFuel" tinka visiems, kurie treniruojasi intensyviai. Todėl šis papildas tinka visiems atletams ir disciplinuotiems sportininkams, kuriems reikia papildyti elektrolitų ir energijos atsargas.

Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas..

Pagrindiniai privalumai

  • Įvairūs pernešami angliavandeniai
  • Sudėtyje yra kokosų vandens miltelių
  • Skanūs ir natūralūs skoniai

Siūlomas naudojimas

Sumaišykite 50g (1 ¾ kaušelio) su 500ml vandens ir suvartokite prieš ir/ar po treniruotės.

Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Šis produktas yra sukurtas, kad būtų vartojama kartu su aktyviu gyvenimo būdu ir subalansuota mityba. Tinkamas vartoti vegetarams.

 

Sudedamosios dalys

Alergenai: sudėtyje gali būti pieno, kiaušinių ir sojos. Taip pat gali būti riešutų ir lazdyno riešutų pėdsakų.

Citrinų ir laimo skonio: maltodekstrinas (73.6%), fruktozė (16%), kokosų vandens milteliai (6.4%), gardikliai, natrio chloridas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (natrio citratas, kalio chloridas), magnio citratas.

Vasaros vaisių skonio: maltodekstrinas (73.6%), fruktozė (16%), kokosų vandens milteliai (6.4%), gardikliai (burokėlių sulčių milteliai, saldiklis: sukralozė), natrio chloridas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (natrio citratas, kalio chloridas), magnio citratas.

Guavos skonio: maltodekstrinas (73.6%), fruktozė (16%), kokosų vandens milteliai (6.4%), gardikliai (burokėlių sulčių milteliai, saldiklis: sukralozė), natrio chloridas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (natrio citratas, kalio chloridas), magnio citratas.

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 1 ¾ kaušelio (50g)

Pakuotėje porcijų - 20 (1kg), 50 (2.5kg), 100 (5kg)

Produkto maistingumas

  100g Porcijoje
Energetinė vertė 1512 kJ/360 kcal 756 kJ/180 kcal
Riebalai 0 g 0 g
  iš kurių sočiųjų 0 g 0 g
Angliavandeniai 90 g 45 g
  iš kurių cukrų 30 g 15 g
Baltymai 0 g 0 g
Druska 0.61 g 0.31 g

 

Produkto maistingumas tas pats visiems skoniams.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

ElectroFuel (mėginys)

Pasirinkite paveikslėlį

ElectroFuel (mėginys)
Back to top