Pridėta į jūsų krepšelį

Atsiprašome, įvyko klaida. Prašome pabandyti dar kartą.

Kiekis:

Tarpinė suma ( Prekės jūsų krepšelyje)

Pasiūlymas
Phosphatidyl Serine - 100G

Fosfatidilserinas

Cortisol suppressor

 • Vegetariškas
 • Veganiškas
 • Be glitimo
EUR 41.49

41.49€

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
***
Pasiūlymas galioja ribotą laiką arba kol yra atitinkamų prekių sandėlyje. Užsakymų metu gali būti panaudotas tik vienas nuolaidos kodas. Klientai gali pateikti kelis užsakymus. Pasiūlymas negalioja šioms naujoms inovacijoms: PhaseTech, Myamino Energy, Baked Cookie, BCAA Energy,
 All Oats and Carb Crusher.
PIRKTI DABAR
 • Produkto peržiūra

  Kas yra Fosfatidilserinas?

  Fosfatidilo serinas yra natūraliai randama maistinė medžiaga, priklausanti fosfolipidams, ir yra būtina žmogaus ląstelių membranų sudedamoji dalis. Ji randama ląstelių, turinčių didelį metabolinį aktyvumą, kaip, tarkim, smegenų, širdies, kepenų ir skeletinių raumenų, membranose.

  Fosfatidilserino privalumai

  Fosfatidilo serinas yra miltelių pavidalu, todėl jį galima lengvai vartoti kartu su kitais miltelių pavidalo papildais ar skysčiais dienos metu.

  Kam tinka Fosfatidilserinas?

  Fosfatidilserinas tobulai tinka turintiems itin aktyvų gyvenimo būdą ir siekiantiems padidinti suvartojamą Fosfatidilserino kiekį savo mityboje. Rekomenduojama vartoti ne daugiau 3g Fosfatidilserino per dieną.

  Mūsų pirkėjų mitybos pasirinkimai yra ypatingai svarbūs mums. Kadangi šis produktas pagamintas naudojant ingredientus ir apdirbimo metodus, tinkamus veganiškai mitybai, atkreipkite dėmesį, jog pieno milteliai taip pat yra naudojami toje pačioje gamybinėje patalpoje, todėl galimi šių produktų pėdsakai.

  Atkreipkite dėmesį, kad ženklinimas ant šio produkto yra anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių taip pat gali būti išdėstytos ant produkto kaip pagrindinės kalbos.

  Pagrindiniai privalumai
  • Lengvai išsimaišomi milteliai
  • Natūralios maistingosios medžiagos
  • Daugiau nei 66 porcijų
 • Siūlomas naudojimas

  Įpilkite norimą kiekį vandens ar sulčių į savo gertuvę. Tada įberkite 1.5g produkto, gerai suplakite ir suvartokite. Vartoti kartą dienoje.

  Įsidėmėkite Patariame visas porcijas sverti su tiksliomis maistinėmis svarstyklėmis. Arba naudoti Myprotein kaušelius tiksliai produkto masės nustatymui, jie atitinka nurodytus vartojimo kiekius. Kiti standartiniai matavimo kaušeliai gali būti netikslūs.

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vėsioje sausoje, vaikams neprieinamoje vietoje.

 • Sudedamosios dalys

  Dėl alergenų, žiūrėkite paryškintus ingridientus. Sudėtyje turi sojos.

  Sudėtyje gali turėti pieno, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

  Be skonio: sojos lecitinas (sudėtyje turi fosfatidilderino)

 • Maistinė informacija

  Vartojimo porcija - 1.5g

  Iš viso porcijų - 66 porcijų po 300mg fosfatidilserino)

  Produkto maistingumas

    1 porcijoje
  Fosfatidilserinas     300 mg

   

  Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Parašykite atsiliepimą ir galėsite laimėti £ 100 kuponą

Kiti pirkėjai taip pat įsigijo:

Back to top