• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariškas

  Vegetariškas

 • Veganiškas

  Veganiškas

Fosfatidilserinas

Cortisol suppressor

Skonis
Pakuotė
Kiekis

25% nuolaida viskam - naudokite kodą LT25

Pasinaudokite 25% nuolaida su kodu LT25
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
41.49€

Produkto aprašymas

Fosfatidilserinas - natūraliai susidaranti maistingoji medžiaga, vadinama fosfolipidu, ir yra svarbus žmonių ląstelių sienelių komponentas. Didžiausia jo koncentracija randama ląstelių sienelėse, kurioms būdingas didelis metabolitinis aktyvumas. Tokios ląstelės yra smegenyse, širdyje, kepenyse ir raumenyse.

Fosfatidilserinas kaip papildas taip pat gali slopinti kortizolio produkciją. Kortizolis ir kiti hormonai, išsiskiriantys stresui, žinomi kaip imuniteto slopintojai bei audinių ardytojai. To pasekoje baltymai gali būti pašalinami iš raumenų ir gali tai gali sudaryti katabolinę stadiją. Todėl vartojant fosfatidilseriną padės palaikyti raumenų augimą didelio streso intensyvių treniruočių metu.

Fosfatidilserinas teigiamai veikia protines funkcijas ir nuotaiką. Jį vartoja ir asmenys, sergantys Alzhaimerio liga bei kitais su amžiumi susijusiais pažinimo sutrikimais. Moksliniai tyrimai rodo, jog šio preparato vartojimas anktyvose Alzhaimerio ligos stadijose sumažina padarinius. Taip pat rezultatai rodo, kad pacientai, vartojantys seriną, yra geresnės nuotaikos.

Be to fosfatidilserinas padidina ištvermę taip nutolindamas nuovargio jausmą.

Mūsų fosfatidilserinas gaunamas iš sojų.

Pagrindiniai privalumai

 • Lengvai išsimaišomi milteliai
 • Natūralios maistingosios medžiagos
 • Daugiau nei 66 porcijų

Siūlomas naudojimas

Įpilkite norimą kiekį vandens ar sulčių į savo gertuvę. Tada įberkite 1.5g produkto, gerai suplakite ir suvartokite. Vartoti kartą dienoje.

Įsidėmėkite Patariame visas porcijas sverti su tiksliomis maistinėmis svarstyklėmis. Arba naudoti Myprotein kaušelius tiksliai produkto masės nustatymui, jie atitinka nurodytus vartojimo kiekius. Kiti standartiniai matavimo kaušeliai gali būti netikslūs.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vėsioje sausoje, vaikams neprieinamoje vietoje.

Sudedamosios dalys

Dėl alergenų, žiūrėkite paryškintus ingridientus. Sudėtyje turi sojos.

Sudėtyje gali turėti pieno, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

Be skonio: sojos lecitinas (sudėtyje turi fosfatidilderino)

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 1.5g

Iš viso porcijų - 66 porcijų po 300mg fosfatidilserino)

Produkto maistingumas

  1 porcijoje
Fosfatidilserinas     300 mg

 

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Fosfatidilserinas

Pasirinkite paveikslėlį

Fosfatidilserinas
Back to top