Muscle (Vitality)

Palaiko raumenų augimą ir našumą*

Skonis
Pakuotė
Kiekis
22.99€

Produkto aprašymas

"Muscle" papildai - tai mūsų lengvai suvartojamas kokteilis, kuris organizmą aprūpina baltymais, kreatino monohidratu ir gliukozamino sulfatu.

Aktyvūs vyrai, kurie nori pagerinti savo našumą ir progresą, privalo užtikrinti, jog jų organizmui nieko netrūksta visos dienos metu, todėl "Muscle" papildai padės jums taip padaryti.

"Muscle" papildų savybės

Aprūpina baltymais, hidrolizuotu kolagenu - net 22g 1 porcijoje. Baltymai palaiko ir gerina raumenų augimą, kuris svarbus formos palakymui, nesvarbu, kokio amžiaus būtumėte.

Sudėtyje yra kreatino monohidrato, kuris, moksliškai įrodyta, gerina fizinį našumą trumpais laiko periodais didelio intensyvumo treniruotėse - taip užtikrinant, kad jums nepritrūktų jėgų treniruotės metu.*

Beto mūsų efektyvi papildų formulė turi gliukozamino sulfato, kuris yra natūraliai susidarantis mineralas ir gliukoaminglikanų pirmtakas, reikalingo kremzlių susidarymui.

"Muscle" papildus galite rinktis iš trijų skirtingų skonių - braškių, šokolado ir vanilės. Puikiai tinka maišymui su jogurtu, kokteiliais ir pusryčių koše. 

Kam "Muscle" papildai tinkami vartoti?

Kiekvienam aktyviam vyrui, kuris nori išlikti geros formos kiekvieną dieną, nesvarbu kur gyvenimas jus nublokštų.

*Baltymai gerina ir palaiko raumenų augimą

*Kreatinas padidina fizinį našumą trumpais laiko tarpais intensyvių treniruočių metu (vartojant ne daugiau nei 3g kreatino per dieną)

Pagrindiniai privalumai

  • 22g baltymų 1 porcijoje
  • Sudėtyje esantis kreatinas pagerina fizinį našumą*
  • Nepakeičiamas kokteilis kiekvienam aktyviam vyrui

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Muscle (Vitality)

Pasirinkite paveikslėlį

Muscle (Vitality)
Back to top