• Gluten Free

    Gluten Free

Pro Milk 50 Rtd

Ready to Drink Milkshake

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
PIRKTI DABAR
16.57€
Išparduota

Produkto aprašymas

Kas yra "Pro milk 50 RTD"?

"Pro milk 50 RTD" - paruoštas vartojimui pieno kokteilis, kurio vienoje porcijoje yra daugiau nei 50g baltymų. Kiekvienas skirtingas skonis yra švelnios tekstūros ir natūralaus skonio gėrimas, kuris yra puiki alternatyva įprastiems baltymų papildams. "Pro milk 50 RTD" parduodamas 500ml buteliuose, patogiuose pasiimti su savimi, kai skubate. Užsukamas kamštelis apsaugos ir suteiks papildomo komforto geriant šį gėrimą bet kuriuo dienos metu, tiesiog užsukite kamštelį ir įdėkite kokteilį į šaldytuvą kitam kartui. Skanius baltymų pieno kokteilius galite rinktis iš 4 skirtingų skonių - braškių, bananų, šokolado ir vanilės.

"Pro milk 50 RTD" savybės

"Pro milk 50 RTD" suteikia 50g baltymų, gautų iš pieno baltymų koncentrato, todėl tai pagerins liesos kūno masės augimą. Kiekvienoje 500ml porcijoje yra visapusiškas aminorūgščių mišinys su daugiau nei 6g leucino. "Pro milk 50 RTD" taip pat turi mažai riebalų (tik 0.4g riebalų 100ml).

Kam "Pro milk 50 RTD" tinkamas vartoti?

"Pro milk 50 RTD" tinka visiems, kurie ieško lengvo ir visapusiško būdo padidinti kasdienį suvartojamą baltymų kiekį. "Pro milk 50 RTD" puikiai tinka vartojimui bet kuriuo dienos metu arba prieš treniruotes. Pieno kokteiliai skaniausi atšaldyti.

Jūsų mitybos pasirinkimai mums tikrai rūpi. Tad, kadangi šis produktas pagamintas, naudojant ingridientus ir technologijas, pritaikytus vartoti ir veganams, prašome atkreipti dėmesį, kad pieno milteliai yra apdorojami tomis pačiomis technologijomis, todėl šiame produkte jų galima rasti mažais kiekiais.

Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

Pagrindiniai privalumai

  • 50g baltymų kiekviename 500ml butelyje
  • Gauti iš pieno baltymų
  • 4 skirtingi skoniai

Siūlomas naudojimas

Gerkite tiesiai iš buteliuko. Prieš vartojimą gerai suplakti.

Laikyti sausoje, vėsioj vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti šaltai ir suvartoti per 24 valandas nuo produkto atidarymo. Supakuotas apsauginėje atmosferoje. Šis produktas yra sukurtas, kad būtų vartojama kartu su aktyviu gyvenimo būdu ir subalansuota mityba.

Sudedamosios dalys

Dėl alergenų, žiūrėkite paryškintus ingridientus.

Bananų skonio: nugriebtas pienas, pieno baltymai, pasukų milteliai, gardikliai, tirštiklis (E407), saldiklis (E955).

Šokolado skonio: nugriebtas pienas, pieno baltymai, neriebios kakavos milteliai (1.8%), gardikliai (turi pieno produktų), saldiklis (E955), tirštiklis (E407).

Braškių skonio: nugriebtas pienas, pieno baltymai, pasukų milteliai, gardikliai, tirštiklis (E407), saldiklis (E955), dažiklis (E120).

Vanilės skonio: nugriebtas pienas, pieno baltymai, pasukų milteliai, gardikliai, tirštiklis (E407), saldiklis (E955).

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 1 butelys (500ml)

Produkto maistingumas

  100ml Viename butelyje (500ml)
Energetinė vertė 270 kJ/64 kcal 1350 kJ/320 kcal
Riebalai 0.2 g 1.0 g
  iš kurių sočiųjų rūgščių 0.1 g 0.5 g
Angliavandeniai 5.2 g 26 g
  iš kurių cukrų 5.1 g 26 g
Baltymai 10.1 g 50.5 g
Druska 0.14 g 0.7 g

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Pro Milk 50 Rtd

Pasirinkite paveikslėlį

Pro Milk 50 Rtd
Back to top