• Gluten Free

    Gluten Free

  • Vegetariškas

    Vegetariškas

Ultra Krekenos (30% Ig)

25% nuolaida viskam - naudokite kodą LT25

Pasinaudokite 25% nuolaida su kodu LT25
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
31.99€
Išparduota

Produkto aprašymas

Priešpienis - tai skysta medžiaga, kurią gamina galvijai ir kuris vėliau yra naudojamas jauniklio maitinimui. Mūsų Ultra Colostrum maisto papildas sukurtas būtent iš priešpienio. Jame gausu biologiškai aktyvių baltymų, imunoglobulinų (IgG), vitaminų, amino rūgščių ir kitų raumenų masei augti reikalingų medžiagų bei imuninės sistemos palaikymui.

Ultra Colostrum maisto papildo priešpienis yra surenkamas per pirmąsias 12 valandų po jauniklio gimimo. Vėliau jis yra liofilizuojamas, siekiant užtikrinti, jog gerosios priešpienio savybės išliktų nepakitusios, taip pat užtikrinti, kad medžiaga išliktų šviežesnė nei ta, kuri surenkama per pimąsias 48 valandų po jauniklio gimimo.

Priešpienis yra vienas iš seniausių ir išskirtiniausių medžiagų, kurias galima gauti natūralioje gamtoje. Moksliniais tyrimais yra nustatyta, jog ši medžiaga yra labai populiari tarp sportininkų, nes ji mažina kūno riebalų kiekį ir gerina fizinio krūvio kokybę, taip yra todėl, kad priešpienis pagerina amino rūgščių ir angliavandenių įsisavinimą žarnyne.

Didelis IgG kiekis gerina imuninę sistemą ir žarnyno veiklą. Dauguma atletų, kurie mėgsta labai didelį fizinį krūvį, renkasi maisto papildus su piešpieniu, ypatingai sunkių treniruočių periodu, nes ši medžiaga padeda geriau įsisavinti reikiamus organizmui mineralus. Ultra Colostrum produkte priešpienio kiekis 30%.

Priešpienis yra renkamas tik, kai jauniklis pilnai pasisotina motinos pienu. Rūpinimasis jaunikliu ir jo poreikiai visada yra prioritetas. Ūkiai, kurių galvijai yra naudojami medžiagos surinkimui, yra akylai stebimi ir prižiūrimi vietinės valdžios ir pieno produkcijos industrijos.

Pagrindiniai privalumai

  • Standartizuota 30% Ig norma
  • Pienas produkcijai gautas iš natūralia žole maitintų galvijų
  • 12 valandų liofilizacija, siekant užtikrinti aukščiausią kokybę

Siūlomas naudojimas

Baltymai padeda didinti ir palaikyti raumenų masę, todėl norint pasiekti geriausius rezultatus rekomenduojama 7 1/2 mažus kaušelius (10g) produkto įberti į 150-250ml vandens ar pieno, gerai išplakti Myprotein gertuvėje ir vartoti 30 minučių prieš ir/arba po fizinio krūvio. Arba galima vartoti bet kuriuo paros metu, siekiant padidinti suvartojamą kasdienį baltymų kiekį.

Laikyti sausoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Šis produktas yrs sukurtas, kad būtų vartojama kartu su aktyviu gyvenim būdu ir subalansuota mityba. Netinka vegetarams ir veganams.

Sudedamosios dalys

Dėl alergenų žiūrėkite paryškintus ingridientus. Gali turėti sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

Be skonio: liofilizuotas priešpienis (pienas) (100%)

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 7 ½ mažas kaušelis (10g)

Pakuotė - 25 (250g)

Produkto maistingumas

  100g 1 porcijoje *RPN
Energetinė vertė 1061 kJ/250 kcal 106 kJ/25 kcal 1%
Riebalai 2.4 g 0.2 g 0%
  Iš kurių riebiųjų rūgščių 1.5 g 0.2 g 1%
Angliavandeniai 14 g 1.4 g 1%
  iš kurių cukrų 13 g 1.3 g 1%
Baltymai 43 g 4.3 g 9%
Druska <0.01 g <0.01 g 0%

 

* Rekomenduojama paros norma vidutiniam suaugusiam žmogui (8400 kJ/2000 kcal)

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti .

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Ultra Krekenos (30% Ig)

Pasirinkite paveikslėlį

Ultra Krekenos (30% Ig)
Back to top