Populiariausios prekės

4.7272727272727275 121
6.49€
4.777777777777778 9
16.19€
4.923076923076923 13
5.49€
Vyras fitneso modelis myprotein antblauzdžiai
PERŽIŪRĖTI ASORTIMENTĄ
Sportininkas Rob Lipsett su mėlyna myprotein purtyklė butelis

Kiekvienos sėkmingos kultūrizmo rutinos paslaptis - raumenų aprūpinimas energijos kiekiu, reikalingu užbaigti treniruotei; dažnai tai reikalauja raumens treniravimo iki jo išsekimo. Kaip ir kiekviename sporte, angliavandeniai yra pagrindinė energetinė medžiaga treniruojantis bei padeda palaikyti glikogeno koncentraciją raumenyse. Maža glikogeno koncentracija turi neigiamą įtaką pajėgumui treniruotis. "Tirpios avižos" yra puikus žemo GI angliavandenių šaltinis, kuris padės palaikyti pastovią energiją.

Intensyviai treniruojantis, kūnas kaip energijos šaltinį gali pradėti naudoti raumenų baltymus, todėl vartojant daug baltymų turintį papildą, tokį, kaip "Total Protein" galima išsaugoti brangų raumeninį audinį bei sumažinti žalą jam, netgi priešingai - galima paskatinti raumeninio audinio augimą. Mūsų "Pulse® V4" bei "PULSE:GELs" yra energijos suteikiančių angliavandenių, dėmesį gerinančių aminorūgščių bei pajėgumą gerinančio kreatino kombinacija.

PERŽIŪRĖTI ASORTIMENTĄ

Populiariausios prekės

Vakarų dvyniai fitneso duetas dėvėti Myprotein sporto liemenėlės ir legggings atsigauna studijos sporto

Pradėjus laikytis sveiko ir efektyvaus treniruočių rėžimo yra puikus metas pasidomėti, kaip būtent maisto papildai gali pagerinti pajėgumą bei padėti greičiau auginti raumenis.

Turime platų pasirinkimą pajėgumą gerinančių produktų, tokių, kaip beta-alaninas, citrulino malatas, kreatino monohidratas bei mūsų bestseleris, treniruočių metu skirtas vartoti produktas, "Exceed".

PERŽIŪRĖTI ASORTIMENTĄ

Populiariausios prekės

Sportininkas Myles Leask

Potreniruotinis laikotarpis, kai raumenų glikogeno atsargos turi būti pilnai atnaujintos, yra ypač svarbus. Norėdami pasiekti maksimalius rezultatus, įsitikinkite, jog suvartojate pakankamą kiekį baltymų tam, kad išvengtumėte raumenų irimo bei paskatintumėte jų augimą. Mūsų potreniruotinė formulė, "Recovery XS", sudėtyje taip pat turi kokybiškų angliavandenių, baltymų bei L-gliutamino - tobula kombinacija maistinių medžiagų, skirtų užtikrinti, jog atsistatymo procesas yra efektyvus ir įvyksta iki galo.

PERŽIŪRĖTI ASORTIMENTĄ

Populiariausios prekės

Back to top