Pridėta į jūsų krepšelį

Atsiprašome, įvyko klaida. Prašome pabandyti dar kartą.

Kiekis:

Tarpinė suma ( Prekės jūsų krepšelyje)

Produktas, kurio ieškote, pašalintas iš pardavimo

Kiti klientai įsigijo

Pasiūlymas
Active

Active

Potent Stimulant

 • Vegetariškas
 • Veganiškas
EUR

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
***
Pasiūlymas galioja ribotą laiką arba kol yra atitinkamų prekių sandėlyje. Užsakymų metu gali būti panaudotas tik vienas nuolaidos kodas. Klientai gali pateikti kelis užsakymus. Pasiūlymas negalioja šioms naujoms inovacijoms: PhaseTech, Myamino Energy, Baked Cookie, BCAA Energy,
 All Oats and Carb Crusher.
PIRKTI DABAR
 • Produkto peržiūra

  Activate yra galingas energijos mišinys, apjungiantis sudedamąsias dalis taip, kad būtų pagerintas jūsų psichologinis nusiteikimas ir fizinis pasirengimas. Patobulinta chocamine Plus®, kofeino, vitaminų B ir antioksidantų formulė padeda jums padidinti turimą energijos kiekį, kuomet jūs pozityviai nuteikiate mintis, gerinate koncentraciją ir atsiribojate nuo pašalinių minčių.

  Activate padeda stimuliuoti jūsų neuro kelius, tad taip užtikrinama glaudi komunikacija tarp jūsų smegenų ir raumenų, o tai leidžia garantuoti jūsų pilną koordinaciją treniruojantis. Kuomet centrinė nervų sistema pajaučia nuovargį, tai sutrukdo pasirodymą ir tenka derinti fizinių pratimų intensyvumą su trukme. Centrinė nervų sistema kur kas greičiau nuvargsta negu jūsų raumenys, todėl svarbu kontoliuoti neuro kelius ir centrinės nervų sistemos siunčiamus signalus, norint pasiekti geidžiamąfizinį pasirengimą.

  Viena iš pagrindinių sudedamųjų Activate dalių yra kofeinas, kuris, daugelio mokslinių tyrimu metu įrodyta, padeda pagerinti jėgą, galią ir ištvermę. Kiekviena Activate porcija turi po 200mg kofeino, o tai yra daugiau nei bet kokie kiti rinkoje esantys populiarūs stimuliuojantys produktai. Prie viso to, vitaminai B padeda jūsų organizmui panaudoti sukauptą energiją, kai tuo tarpu antioksidancinių savybių turintis vynuogių kauliukų ekstraktas padeda pašalinti nuovargį kartu su tokiais laisvaisiais radikalais kaip pieno rūgštis. Galiausiai, Activate sudėtyje esantis bioperinas padeda jūsų organizmui pasisavinti visus veiksmingus šio produkto ingridientus.

  Įspėjimas: kofeinas yra stiprus stimuliuojantis veiksnys. Nėra tinkama jauniesniems negu 16 metų, nėsčioms ar krūtimi maitinančioms moterims, žmonėms, turintiems hipertenziją (aukštą kraujo spaudimą), širdies ligas, arba miegojimo sutrikimų. Kiekiviena Activate porcija savo sudėtyje turi 200mg kofeino.

  Pagrindiniai privalumai
  • Sudėtyje turi 80mg kofeino
  • Unikalus vitaminų B ir mineralų mišinys
  • Prisideda prie normalios nervų sistemos funkcijos
 • Siūlomas naudojimas

  Vartokite po 2 kapsules, kuomet yra jaučiamas nuovargis.Nevartokite daugiau nei 1 porciją per ą valandą arba 2 porcijas per 24 valandas.

  Įspėjimas: sudėtyje yra kofeino. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims. 1 porcijoje yra 80 mg kofeino. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos paros normos. Šis produktas neturi būti vartojamas kaip apkaitalas įvairiai, subalansuotai mitybai. Laikykite vėsioje, sausoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Tinkama vegetarams. Laikykite mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 • Sudedamosios dalys

  Kakavos ekstraktas, vynuogių sėklų ekstraktas, vegetarinė kapsulė (hidroksipropilmetilceliuliozė), tūrį didinanti medžiaga-užpildas (dikalcio fosfatas), vitaminas B6, lipnumą mažinanti medžiaga (magnio stearatas, silicio dioksidas), juodųjų pipirų ekstraktas (piperinas), vitaminas B12, biotinas.

  Alergenai:

  Sudėtyje gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

 • Maistinė informacija

  Vartojimo porcija - 2 kapsulių

  Vartojimo porcijų pakuotėje - 45 (90 kapsulių)

  Produkto maistingumas

      1 porcijoje *RI
  Vitaminas B6   10 mg 714%
  Vitaminas B12   1000 µg 40000%
  Biotinas   25 µg 50%
        1 porcijoje
  Cocoa Extract     500mg
  Grape Seed Extract     190mg
  Caffeine     80mg
  Black Pepper Extract     5mg

   

  * Rekomenduojama suvartojimo norma vidutiniam suaugusiam žmogui (8400kJ /2000 kcal)

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Parašykite atsiliepimą ir galėsite laimėti £ 100 kuponą

Back to top