• Gluten Free

    Gluten Free

Baltyminė žėlė

The perfect guilt-free dessert mix

Skonis
Pakuotė
Kiekis
Iki 30% nukainuoti baltymai | Nuolaidos kodas nereikalingas

Iki 30% nukainuoti baltymai | Nuolaidos kodas nereikalingas

Iki 30% nukainuoti baltymai šiame sąraše.

Pasiūlymas galioja ribotą laiką.

Pirkti Dabar
Buvo: 17.69€ 13.27€ Sutaupyti 4.42€

Produkto aprašymas

Kas yra Baltyminė želė?

Baltyminė želė yra puikaus skonio, lengvai pagaminamas ir "nekaltas" deserto mišinys. Šis produktas suteikia daugiau nei 17g baltymų vienoje porcijoje, neturi riebalų ir turi mažiau nei 1g angliavandenių 100g produkto, todėl tai - tobulas priedas, laikantis bet kokio mitybos plano. 1 porcijoje yra 70 kcal, o sudėtyje esantys baltymai prisideda prie raumenų masės augimo ir jos palaikymo.

Kas turėtų vartoti Baltyminę želė?

Baltyminė želė tinka kiekvienam, norinčiam padidinti kasdienį suvartojamų baltymų kiekį, arba tiems, kurie ieško skanios alternatyvos baltyminiam kokteiliui. Baltyminė želė, kuri pagaminta iš aukščiausios kokybės hidrolizuoto kolageno, yra 4 geriausiai parduodamų skonių ir gali būti paruošta per 60min.

Kaip paruošti Baltyminę želė?

Baltyminė želė yra ypatingai lengvai paruošiama. Paprasčiausiai įdėkite 2/3 didelio kaušelio į dubenį su 100ml verdančio vandens ir pamaišykite šaukštu 30 sekundžių. Įpilkite dar 100ml šalto vandens ir dar pamaišykite 30 sekundžių arba kol milteliai ištirps, įdėkite dubenį į šaldytuvą vienai valandai prieš patiekiant, o tuomet jau galite mėgautis! Jei norite dar labiau pasimėgauti "nekaltais" saldumynais, kodėl gi nepabandžius šios želė su mūsų Baltyminių ledų mišiniu?

Pagrindiniai privalumai

  • 17g baltymų vienoje porcijoje
  • 70kcal vienoje porcijoje
  • Be riebalų, 1g angliavandenių 100g

Siūlomas naudojimas

Įberkite 2/3didelio kaušo (20g) ir 100ml verdančio vandens į dubenėlį ir maišykite šaukštu 30 sekundžių. Įpilkite 100ml šalto vandens į dubenėlį ir maišykite toliau 30 sekundžių arba iki kol milteliai ištirps. Palikite šalti šaldytuve vieną valandą, kol produktas sustings.

Laikykite vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Šis produktas neturėtų būti vartojamas kaip pakaitalas įvairiai, subalansuotai mitybai. Netinkama vartoti vegetarams.

Sudedamosios dalys

Dėl alergenų žiūrėkite paryškintus ingredientus.

Mėlynųjų aviečių skonio: PEPTIPLUS® XB aggl (hidrolizuotas kolagenų peptidas)(57%), želatina(40%)(sulfitai), gardikliai (natūralus gardiklis, dirbtinis gardiklis, saldiklis ( sukralozė, kalio asulfamas), dažiklis (briliantinis mėlis))

 

Vynuogių skonio: PEPTIPLUS® XB aggl (hidrolizuotas kolagenų peptidas)(57%), želatina(40%)(sulfitai), standiklis(modifikuotas maisto krakmolas), gardikliai (natūralus gardiklis, dirbtinis gardiklis))

 

Rūgštaus obuolio skonio: PEPTIPLUS® XB aggl (hidrolizuotas kolagenų peptidas)(57%), želatina(40%)(sulfitai), gardikliai (natūralus gardiklis, dirbtinis gardiklis, saldikliai (sukralozė, kalio acesulfamas), dažiklis (saulėlydžio geltonis*, briliantinis mėlis)).

* saulėlydžio geltonis gali turėti neigiamą efektą vaikų susikaupimui ir aktyvumui.

 

Arbūzo skonio: PEPTIPLUS® XB aggl (hidrolizuotas kolagenų peptidas)(57%), želatina(40%)(sulfitai), gardikliai (natūralus gardiklis, dirbtinis gardiklis, saldikliai (sukralozė, kalio acesulfamas), dažiklis(Allura raudonis*))

*Allura raudonis gali turėti neigiamą efektą vaikų susikaupimui ir aktyvumui.

Maistinė informacija

Vartojimo procija - (20g)

Iš viso porcijų - 50 (1kg)

Produkto maistingumas

  100g 1 porcijoje
Energetinė vertė 1466 kJ/344 kcal 293 kJ/69 kcal
Riebalai 0 g 0 g
  iš kurių sočiųjų 0.0 g 0.0 g
Angliavandeniai 0.8 g 0.2 g
  iš kurių cukrų 0.0 g 0.0 g
Baltymai 86 g 17 g
Druska 0.31 g 0.06 g

 

* Rekomenduojama paros norma vidutiniam suaugusiam žmogui (8400 kJ/2000 kcal)

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal vynuogių skonio produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Klientai taip pat pirko

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Baltyminė žėlė

Pasirinkite paveikslėlį

Baltyminė žėlė
Back to top