• Gluten Free

    Gluten Free

Fuse

Amino Maintenance Formula

Skonis
Pakuotė
Kiekis

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

Nuolaida kinta nuo 20% iki 30% - kodas: PASLAPTIS
Kokią nuolaidą gausi tu?
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
PIRKTI DABAR
20.79€

Produkto aprašymas

Kas yra "Fuse"?

"Fuse" yra unikali aminus palaikanti formulė, kuri gali būti vartojama bet kuriuo dienos metu arba prieš treniruotes.

"Fuse" savybės

Tai mišinys, kuriame yra glutaminas, taurinas ir greitai skaidomi angliavandeniai. Kiekvienoje 25g porcijoje yra 5g kreatino monohidrato (Creapure®), kuris padidina fizinį našumą trumpų bet aukšto intensyvumo treniruočių metu. Taip pat šiame mišinyje yra ir šakotosios grandinės amino rūgštys (BCAAs) - leucinas, izoleucinas ir valinas, kartu su glutaminu ir taurinu.

Kam "Fuse" tinkamas vartoti?

"Fuse" is tinkamas vartoti visiems, kurie siekia padidinti būtinųjų amino rūgščių ir kreatino suvartojamą kiekį per dieną.

Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

Pagrindiniai privalumai

  • Mišinyje yra BCAA, glutamino ir taurino
  • Sudėtyje yra kreatino monohidratas (Creapure®)
  • 33kcal vienoje 25g porcijoje

Siūlomas naudojimas

Kreatinas pagerina darbo našumą ir suteikia didelį kiekį jėgų† o angliavandeniai greitina raumenų atsistatymą‡, todėl siekiant maksimalios produkto naudos įdėkite 1/2 didelius kaušelius (25g) į 200-300ml vandens ar sulčių į Myprotein geruvę ir suvartokite prie ar po teniruotės. †Kreatinas greitai ir trumpam laikui padididna organizmo fizines galimybes sunkių treniruočių metu. Geriausi rezultatai pasiekiami kasdieną suvartojant 3 g kreatino. ‡Taip pat geriausiems rezultatams pasiekti su maistu ir papildais suvartojamo angliavandenių kiekis organizme turėtų būti 4 g vienam kūno svorio kilogramui. Produktą vartokite per 4 pirmas treniruotės valandas ir ne vėliau nei praėjus 6 valandoms po treniruotės.

Laikyti sausoje, vėsiojė vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Šis produktas yrs sukurtas, kad būtų vartojama kartu su aktyviu gyvenim būdu ir subalansuota mityba. Netinkamas vartoti vegetarams.

Sudedamosios dalys

Sudėtyje gali būti glitimo, sojos, pieno ir kiaušinių pėdsakų.

Sunokusių uogų skonio: dekstrozė, kreatino monohidratas (Creapure*®*) (20%), BCAA (20%), L-glutaminas (12%), taurinas (12%), inulinas, gardikliai, rūgštis(citrinų rūgštis), dažikliai (burokėlių raudonis), violetinių morkų ekstraktas, saldikliai (sukralozė)

Tropinės audros skonio: dekstrozė, kreatino monohidratas (Creapure*®*) (20%), BCAA (20%), L-glutaminas (12%), taurinas (12%), inulinas, gardikliai, rūgštis(citrinų rūgštis), dažikliai (karotenai), saldikliai (sukralozė)

Be skonio: dekstrozė, kreatino monohidratas (Creapure*®*) (20%), BCAA (20%), L-glutaminas (12%), taurinas (12%), inulinas

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 1 kaušelis (25g)

Iš viso porcijų - 30 (750g)

Produkto maistingumas

  100g 1 porcijoje *RPN
      1 porcijoje
Energetinė vertė 562 kJ/134 kcal 140 kJ/33 kcal 2%
Riebalai 0 g 0 g 0%
  iš kurių sočiųjų riebalų 0 g 0 g 0%
Angliavandeniai 30 g 7.5 g 3%
  iš kurių cukrų 22 g 5.6 g 6%
Baltymai 0 g 0 g 0%
Druska 0 g 0 g 0%
Kreatino monohidratas (Creapure®)     5 g
L-glutaminas     3 g
Taurinas     3 g
L-leucinas     2.5 g
L-izoleucinas     1.25 g
L-valinas     1.25 g

 

* Rekomenduojama paros norma vidutiniam suaugusiam žmogui (8400 kJ/2000 kcal)

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Fuse

Pasirinkite paveikslėlį

Fuse
Back to top