• Gluten Free

    Gluten Free

In:Fused

Amino Maintenance Formula

Skonis
Pakuotė
Kiekis

Šiai prekei skiriama 50% nuolaida, ją tereikia įdėti į krepšelį

50% nukainotos 300+ prekių - nuolaidos kodas nereikalingas, tiesiog įdėkite prekes į krepšelį
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
9.09€

Produkto aprašymas

Kas yra "In:Fused"?

"In:Fused" - tai naujos sudėties unikali aminus organizme palaikanti formulė, sudėtyje truinti šakotosios grandinės amino rūgščių, gliutamino, taurino ir 14 būtinųjų vitaminų bei mineralų mišinį.

"In:Fused" savybės

Šiame mišinyje yra ir šakotosios grandinės amino rūgštys (BCAAs) - leucinas, izoleucinas ir valinas, kartu su glutaminu ir taurinu. Be to "In:Fused" suteikia ir unikalų vitaminų ir mineralų mišinį.

Kam "In:Fused: tinkamas?

"In:Fused" tinka vartoti bet kuriuo dienos metu. Inovatyvi formulė gali būti pasirenkama iš dviejų skonių: sunokusių uogų ir tropinės audros, ir gali būti vartojama visų - sportuojančių ir ne. Kultūristai dažnai vartoja "In:Fused" 3-4 kartus per dieną.

 

Mes keičiame šio produkto pavadinimą į "Amino XS". Prašome įsidėmėti, jog sudedamosios dalys išlieka tos pačios, keičiasi tik produkto pavadinimas.

Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

Pagrindiniai privalumai

  • Sudėtyje yra 14 svarbiausių vitaminų ir mineralų
  • Sudėtyje yra gliutamino ir taurino
  • Taip pat yra ir BCAA amino rūgščių

Siūlomas naudojimas

Įpilti 300ml vandens į gertuvę (kuo mažiau vandens gertuvėje, tuo intensyvesnio skonio kokteilis). Tada įberti 15g produkto, gerai išplakti ir suvartoti. Vartoti 2-4 kartus per dieną.

Įsidėmėkite:patariame visas porcijas sverti su tiksliomis maistinėmis svarstyklėmis. Arba naudoti Myprotein kaušelius tiksliai produkto masės nustatymui, jie atitinka nurodytus vartojimo kiekius. Kiti standartiniai matavimo kaušeliai gali būti netikslūs.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje, vėsioje vietoje.

Sudedamosios dalys

Dėl alergenų, taip pat ir dribsnių sudėtyje esančio glitimo, žiūrėkite paryškintus ingridientus. Sudėtyje gali būti pieno, glitimo ir kiaušinių pėdsakų.

Sunokusių vaisių skonio: BCAA mišinys (33%) (L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, emulsikliai (sojos lecitinas)), L-gliutaminas (33%), taurinas (7%), dektrozės monohidratas, multivitaminų ir mineralų mišinys (2%) (magnio oksidas, vitaminas C, geležies fumaratas, vitaminas E, nikotinamidas BP, vitamino A acetatas, cinko oksidas, piridoksinas HCI, vitaminas D3, tiamino HCI, riboflavinas, vitaminas B12, foliko rūgštis, kalio jodidas), gardikliai, rūgštis (citrinų rūgštis), dažikliai (burokėlių Extract & Anthocyanin), saldikliai (sukralozė)

Tropinės audros skonio: BCAA mišinys (33%) (L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, emulsikliai (sojos lecitinas)), L-gliutaminas (33%), taurinas (7%), dektrozės monohidratas, multivitaminų ir mineralų mišinys (2%) (magnio oksidas, vitaminas C, geležies fumaratas, vitaminas E, nikotinamidas BP, vitamino A acetatas, cinko oksidas, piridoksinas HCI, vitaminas D3, tiamino HCI, riboflavinas, vitaminas B12, foliko rūgštis, kalio jodidas), gardikliai, rūgštis (citrinų rūgštis), dažikliai (karotenai), saldikliai (sukralozė)

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 1/2 kaušelio (15g)

Iš viso porcijų - 10 (150g), 50 (750g), 100 (1.5kg)

Produkto maistingumas

  1 porcijoje *RPN
Vitaminas A 403 µg RE 50%
Vitaminas D 2.5 µg 50%
Vitaminas E 6 mg a-TE 50%
Vitaminas C 40 mg 50%
Tiaminas 0.6 mg 55%
Riboflavinas 0.7 mg 50%
Niacinas 8 mg NE 50%
Vitaminas B6 0.71 µg 51%
Folio rūgštis 101 µg 51%
Vitaminas B12 1.25 µg 50%
Magnis 189 mg 50%
Geležis 7 mg 50%
Cinkas 5 mg 50%
Jodidas 75 µg 50%
  1 porcijoje
L-gliutaminas   5g
L-leucinas   2.5g
L-izoleucinas   1.25g
L-valinas   1.25g
Taurinas   1 g

 

* Rekomenduojama suvartojimo norma vidutiniam suaugusiam žmogui (8400 kJ/2000 kcal)

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal įvairių uogų skonio produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

In:Fused

Pasirinkite paveikslėlį

In:Fused
Back to top