• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariškas

  Vegetariškas

 • Veganiškas

  Veganiškas

Obuolių Rūgštis

Skonis
Pakuotė
Kiekis

Šiai prekei skiriama 50% nuolaida, ją tereikia įdėti į krepšelį

50% nukainotos 300+ prekių - nuolaidos kodas nereikalingas, tiesiog įdėkite prekes į krepšelį
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
15.49€

Produkto aprašymas

Obuolių rūgštis yra labai panaši į citrinų rūgštį bei vitaminą C, kurie natūraliai randami įvairiuose maisto produktuose, taip pat ir žaliuose obuoliuose. Obuolių rūgštis - kartaus ir rūgštaus skonio, todėl jau daugelį metų naudojama gaminant įvairius saldumynus, nes prideda trūkstamo rūgštoko skonio. Kaip maisto papildas ši rūgštis aukštinama dėl savo savybių - padėti organizmui išlaisvinti energiją tiesiai iš suvartoto maisto bei padidina sportininkų ištvermę.

Obuolių rūgštis - viena pagrindinių maisto rūgščių, kuri natūraliai gaminama įvairiuose augaluose, o labiausiai - obelų vaisiuose- obuoliuose. Kaip sveikos ir subalansuotos mitybos maisto papildas patekęs į kūną, ši rūgštis veikia energijos kiekį jį keldama, ypač treniruočių metu.

Obuolių rūgštimi turėtų domėtis tie, kurie dažnai bėgioja ar mina dviratį ilgas distancijas, nes reguliariai vartojama, ji pagerina darbo našumą. Obuolių rūgštis veikia kaip virškinimo komponentas, padedantis daug efektyviau išlaisvinti energiją iš maisto, ypač tuo metu, kai ląstelėms dėl sunkaus darbo pritrūksta deguonies. Obuolių rūgšties vartojimas sportuojant pagerina kraujagyslių veiklą ir prailgina organizmo efektyviausio ir aktyviausio darbo laiką.

Tyrimais įrodyta, jog šios rūgšties kaip maisto papildo vartojimas sumažina fibromialgijos (klinikinis sindromas, kuriam būdingas išplitęs viso kūno – sąnarių, raumenų ir nugaros – lėtinis skausmas) sukeliamus skaumus.

Pagrindiniai privalumai

 • 100% Obuolių rūgšties milteliai
 • 800mg porcija kiekvienai dienai
 • Natūraliai susidaranti daugelyje vaisių

Siūlomas naudojimas

Įpilkite norimą kiekį vandens ar sulčių į savo gertuvę. Tada įberkite 800mg produkto, gerai suplakite ir suvartokite. Vartoti kartą dienoje.

Įsidėmėkite Patariame visas porcijas sverti su tiksliomis maistinėmis svarstyklėmis. Arba naudoti Myprotein kaušelius tiksliai produkto masės nustatymui, jie atitinka nurodytus vartojimo kiekius. Kiti standartiniai matavimo kaušeliai gali būti netikslūs.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vėsioje sausoje, vaikams neprieinamoje vietoje.

Sudedamosios dalys

Sudėtyje gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

Be skonio: obuolių rūgštis (100%)

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 1/6 a.š. (800 mg)

Iš viso porcijų - 312 (250g)

Produkto maistingumas

 1 porcijoje
Obuolių rūgštis  800 mg

 

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Obuolių Rūgštis

Pasirinkite paveikslėlį

Obuolių Rūgštis
Back to top