• Gluten Free

    Gluten Free

Beef Jerky

Healthy nutritional snack

Skonis
Pakuotė
Kiekis

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
PIRKTI DABAR
3.19€

Produkto aprašymas

"MP MAX Beef Jerky" yra puikus pasirinkimas vartojimui ofise dienos metu arba keliaujant. Kiekivenas 50g pakelis turi net 25g baltymų, tuo pačiu sudėtyje yra mažai riebalų ir angliavandenių. Neužmirškite, kad tai yra TIKRAS maistas ir yra naujausias mūsų linijos "MP Max Foods" produktas. Šis greitas ir patogus užkandis yra puikus pakaitalas mažiau sveikiems užkandžiams ir yra geras pasirinkimas tiems, kurie laikosi daug baltymų turinčios dietos.

Mūsų džiovinta jautiena yra tradicinio amerikietiško steiko užkandis, pagamintas iš geriausių ir kruopščiai atrinktų jautienos gabaliukų ir pagamintų pagal senovišką laukinių vakarų receptą. Turint daug baltymų ir mažai sočiųjų riebalų, šis produktas padės jums palaikyti normimas formas ir padidinti turimą energijos kiekį.

Norint pagaminti 100g mūsų džiovintos jautienos, reikia 350g aukščiausios kokybės jautienos.

 

Pagrindiniai privalumai

  • Viename pakelyje yra daugiau kaip 25g baltymų
  • Mažai riebalų
  • Puikus autentiškas skonis

Siūlomas naudojimas

Prireikus suvartokite kaip baltyminį užkandį.

Perspėjimas: Pakete yra ir nevalgomi deguonį sugeriantys paketėliai išlaikyti šviežumui. Prašome šiuos paketėlius išmesti ir nevartoti. Vartokite kartu su sveika gyvensena ir subalansuota mityba. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Atidarius rekomenduojama suvartoti per dvi dienas. Netinka vegetarams.

Sudedamosios dalys

Aštriojo "Cajun" padažo skonio: jautiena (93%), druska, cukrus, dekstrozė, juodieji pipirai, batieji pipirai, čili, aitroji paprika, traiškytas čili, maltodekstrinas, rūkytų produktų kvapo medžiaga, antioksidantas (askorbo rūgštis), konservantas (kalio nitratas).

Klasikinio skonio: jautiena (93%), druska, cukrus, dekstrozė, juodieji pipirai, batieji pipirai, čili, aitroji paprika, traiškytas čili, maltodekstrinas, antioksidantas (askorbo rūgštis), konservantas (kalio nitratas).

Orginalaus skonio: jautiena (93%), druska, cukrus, dekstrozė, juodieji pipirai, batieji pipirai, čili, aitroji paprika, traiškytas čili, maltodekstrinas, antioksidantas (askorbo rūgštis), konservantas (kalio nitratas).

Rūkyto skonio: jautiena (93%), druska, cukrus, dekstrozė, juodieji pipirai, batieji pipirai, čili, aitroji paprika, traiškytas čili, maltodekstrinas, antioksidantas (askorbo rūgštis), konservantas (kalio nitratas).

Teriyaki skonio: jautiena (93%), druska, cukrus, dekstrozė, juodieji pipirai, batieji pipirai, čili, aitroji paprika, traiškytas čili, maltodekstrinas, rūkytų produktų kvapo medžiaga, antioksidantas (askorbo rūgštis), konservantas (kalio nitratas).

Maistinė informacija

Porcijos dydis - 1 pakelis (50g)

Maistinė vertė

  100g 50g *RPN
Energetinė vertė 1171 kJ/277 kcal 557 kJ/133 kcal 7%
Riebalai 5.6 g 2.8 g 4%
  kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių 2.2 g 1.1 g 6%
Angliavandeniai 3.8 g 1.9 g 1%
  iš kurių cukrų 1.7 g 0.9 g 1%
Baltymai 50 g 25 g 50%
Druska 4.9 g 2.5 g 42%

 

* Rekomenduojama paros norma suaugusiam (8400 kJ/2000 kcal)

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Beef Jerky

Pasirinkite paveikslėlį

Beef Jerky
Back to top