• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariškas

  Vegetariškas

 • Veganiškas

  Veganiškas

Cholino Bitartratas

Skonis
Pakuotė
Kiekis

Šiai prekei skiriama 50% nuolaida, ją tereikia įdėti į krepšelį

50% nukainotos 300+ prekių - nuolaidos kodas nereikalingas, tiesiog įdėkite prekes į krepšelį
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
5.49€

Produkto aprašymas

Cholinas - vandenyje tirpus vitaminas B. Jis sintetinamas ir žmogaus organizme, tačiau jo natūralus kiekis yra nepakankamas, todėl būtinas cholino kiekio papildas. Cholino šaltiniai yra kiaušinių tryniai, kviečių grūdų gemalai, ankštiniai augalai, žemės riešutai ir mėsa. Bitaratas kaip priedas prie cholino padeda paspartinti jo pasisavinimą organizme.

Cholinas verčiamas acetilcholinu, kuris reikalingas raumenų normaliam funkcijonavimui. Dėl ilgų treniruočių cholino kiekis smarkiai sumažėja, tuo pačiu sulėtėja ir fizinė jėga. Cholino papildai dažniausiai vartojami sportininkų, kurių treniruotės reikalauja daug ištvermės, ypač tų, kurie sportuoja ilgiau nei dvi valandas.

Cholinas turi ir kitų funkcijų organizme - palaiko struktūrinį ląstelių sienelių vientisumą, riebalų metabolizmą bei aminorūgščių ir baltymų sintezę.

Cholinas taip pat siejamas su neurologinėmis funkcijomis ir gali pagerinti judėjimą, koordinaciją bei miofibrilinius susitraukimus.

Pagrindiniai privalumai

 • Pagerina rebalų metabolizmą
 • Pagerina kardiovaskuliarines funkcijas
 • Vandenyje tirpus B vitaminas

Siūlomas naudojimas

Įpilkite norimą kiekį vandens ar sulčių į savo gertuvę. Tada įberkite 500mg produkto, gerai suplakite ir suvartokite. Vartoti 1-2 kartus per dieną.

Įsidėmėkite Patariame visas porcijas sverti su tiksliomis maistinėmis svarstyklėmis. Arba naudoti Myprotein kaušelius tiksliai produkto masės nustatymui, jie atitinka nurodytus vartojimo kiekius. Kiti standartiniai matavimo kaušeliai gali būti netikslūs.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vėsioje sausoje, vaikams neprieinamoje vietoje.

Sudedamosios dalys

Sudėtyje gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

Be skonio: cholino bitartratas, lipnumą mažinanti medžiaga (silicio dioksidas)

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 1/8 a.š. (500 mg)

Iš viso porcijų - 200 (100g)

Produkto maistingumas

  1 porcijoje
Cholino bitartratas     495 mg

 

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Cholino Bitartratas

Pasirinkite paveikslėlį

Cholino Bitartratas
Back to top