Pridėta į jūsų krepšelį

Atsiprašome, įvyko klaida. Prašome pabandyti dar kartą.

Kiekis:

Tarpinė suma ( Prekės jūsų krepšelyje)

Produktas, kurio ieškote, pašalintas iš pardavimo

Kiti klientai įsigijo

Pasiūlymas
Cholino Bitartratas

Cholino Bitartratas

 • Vegetariškas
 • Veganiškas
 • Be glitimo
EUR
1 atsiliepimai

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
***
Pasiūlymas galioja ribotą laiką arba kol yra atitinkamų prekių sandėlyje. Užsakymų metu gali būti panaudotas tik vienas nuolaidos kodas. Klientai gali pateikti kelis užsakymus. Pasiūlymas negalioja šioms naujoms inovacijoms: PhaseTech, Myamino Energy, Baked Cookie, BCAA Energy,
 All Oats and Carb Crusher.
PIRKTI DABAR
 • Produkto peržiūra

  Cholinas - vandenyje tirpus vitaminas B. Jis sintetinamas ir žmogaus organizme, tačiau jo natūralus kiekis yra nepakankamas, todėl būtinas cholino kiekio papildas. Cholino šaltiniai yra kiaušinių tryniai, kviečių grūdų gemalai, ankštiniai augalai, žemės riešutai ir mėsa. Bitaratas kaip priedas prie cholino padeda paspartinti jo pasisavinimą organizme.

  Cholinas verčiamas acetilcholinu, kuris reikalingas raumenų normaliam funkcijonavimui. Dėl ilgų treniruočių cholino kiekis smarkiai sumažėja, tuo pačiu sulėtėja ir fizinė jėga. Cholino papildai dažniausiai vartojami sportininkų, kurių treniruotės reikalauja daug ištvermės, ypač tų, kurie sportuoja ilgiau nei dvi valandas.

  Cholinas turi ir kitų funkcijų organizme - palaiko struktūrinį ląstelių sienelių vientisumą, riebalų metabolizmą bei aminorūgščių ir baltymų sintezę.

  Cholinas taip pat siejamas su neurologinėmis funkcijomis ir gali pagerinti judėjimą, koordinaciją bei miofibrilinius susitraukimus.

  Pagrindiniai privalumai
  • Pagerina rebalų metabolizmą
  • Pagerina kardiovaskuliarines funkcijas
  • Vandenyje tirpus B vitaminas
 • Siūlomas naudojimas

  Įpilkite norimą kiekį vandens ar sulčių į savo gertuvę. Tada įberkite 500mg produkto, gerai suplakite ir suvartokite. Vartoti 1-2 kartus per dieną.

  Įsidėmėkite Patariame visas porcijas sverti su tiksliomis maistinėmis svarstyklėmis. Arba naudoti Myprotein kaušelius tiksliai produkto masės nustatymui, jie atitinka nurodytus vartojimo kiekius. Kiti standartiniai matavimo kaušeliai gali būti netikslūs.

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vėsioje sausoje, vaikams neprieinamoje vietoje.

 • Sudedamosios dalys

  Sudėtyje gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

  Be skonio: cholino bitartratas, lipnumą mažinanti medžiaga (silicio dioksidas)

 • Maistinė informacija

  Vartojimo porcija - 1/8 a.š. (500 mg)

  Iš viso porcijų - 200 (100g)

  Produkto maistingumas

    1 porcijoje
  Cholino bitartratas     495 mg

   

  Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

5.0

1 atsiliepimai

5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Geriausi klientų atsiliepimai

Jei atsiliepimai rašomi apie maisto ar kosmetikos prekes, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo asmens. Klientų atsiliepimai yra nepriklausomi ir neatspindi The Hut Group nuomonės.

pavartojus

Skanus!

Gerai dera su:

Vandeniu

Kiti pirkėjai taip pat įsigijo:

Back to top