Pridėta į jūsų krepšelį

Atsiprašome, įvyko klaida. Prašome pabandyti dar kartą.

Kiekis:

Tarpinė suma ( Prekės jūsų krepšelyje)

Produktas, kurio ieškote, pašalintas iš pardavimo

Kiti klientai įsigijo

Pasiūlymas
Vynuogių Sėklų Ekstraktas

Vynuogių Sėklų Ekstraktas

95% OPC

 • Vegetariškas
 • Veganiškas
 • Be glitimo
EUR

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
***
Pasiūlymas galioja ribotą laiką arba kol yra atitinkamų prekių sandėlyje. Užsakymų metu gali būti panaudotas tik vienas nuolaidos kodas. Klientai gali pateikti kelis užsakymus. Pasiūlymas negalioja šioms naujoms inovacijoms: PhaseTech, Myamino Energy, Baked Cookie, BCAA Energy,
 All Oats and Carb Crusher.
PIRKTI DABAR
 • Produkto peržiūra

  Vynuogių sėklų ekstraktas gaunamas iš raudonųjų vynuogių sėklyčių ir kartais odelės (iš šių vynuogių taip pat gaminamas ir vynas). Vynuogių sėklų ekstraktas yra prisotintas flavonoidų oligomerino proantokianidinų (OPC). Šie flavonoidai turi puikių antioksidacinių savybių ir jos geresnės lyginant su senais favoritais - vitaminu E, vitaminu C ir beta-karotinu.

  Vitaminas E, vitaminas C ir beta-karotinas yra naudojami kaip antioksidantai, tačiau jie nėra pakankamai galingi, kad kovotų su laisvaisiais radikalais, kurie cirkuliuoja organizme. Vynuogių sėklų ekstraktas yra kitoks. Buvo nustatyta, kad jis išlieka organizme iki 72 valandų, taip pat jis yra 20 kartų stipresnis už vitaminą C ir 50 kartų už vitaminą E.

  Mūsų vynuogių sėklų ekstraktas turi 95 % OPC. Tvirtinama, jog OPC yra vienas iš svarbiausių natūralių produktų atrastų per pastaruosius keletą metų. Kalbama, kad šie flavinoidai kol kas yra stipriausi ir neturi žalingo poveikio organizmui.

  Pagrindiniai privalumai
  "
  • Didelis kiekis oligomeric proantokianidinų (OPC)
  • Standartizuota 95% OPC
  • 100% Vynuogių sėklų ekstraktas
  "
 • Siūlomas naudojimas
  "

  Įpilkite pasirinktą kiekį vandens ar sulčių į plaktuvę, tada įberkite 100mg produkto supurtykite ir suvartokite. Vartoti 1-2 kartus per dieną..

  Pastaba: Mes patariame naudoti tikslias svarstykles visiems porcijų normavimams. Nors mes stengiamės pateikti tikslią matavimo priemonę, matavimas Myprotein šaukšteliais nebus visiškai tikslus ir neatstos tam skirtų svarstyklių.

  Neviršykite nustatytos paros normos. Šis produktas neturi būti vartojamas kaip įvairios, sveikos ir subalansuotos mitybos pakaitalas.Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  "
 • Sudedamosios dalys

  Sudėtyje taip pat gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo pėdsakų.

  Be skonio: Vynuogių sėklų ekstraktas (100%)

 • Maistinė informacija

  Porcijos dydis - 100 mg

  Porcijų pakuotėje - 1000 (100g), 2000 (200g)

  Maistinė vertė

    Vienoje porcijoje
  Vynuogių sėklų ekstraktas     100 mg

   

  Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Parašykite atsiliepimą ir galėsite laimėti £ 100 kuponą

Back to top