• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariškas

  Vegetariškas

 • Veganiškas

  Veganiškas

Vynuogių Sėklų Ekstraktas

95% OPC

Skonis
Pakuotė
Kiekis

Nuolaida kinta nuo 20% iki 30% - kodas: PASLAPTIS

Nuolaida kinta nuo 20% iki 30% - kodas: PASLAPTIS
Kokią nuolaidą gausi tu?
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
PIRKTI DABAR
9.99€

Produkto aprašymas

Vynuogių sėklų ekstraktas gaunamas iš raudonųjų vynuogių sėklyčių ir kartais odelės (iš šių vynuogių taip pat gaminamas ir vynas). Vynuogių sėklų ekstraktas yra prisotintas flavonoidų oligomerino proantokianidinų (OPC). Šie flavonoidai turi puikių antioksidacinių savybių ir jos geresnės lyginant su senais favoritais - vitaminu E, vitaminu C ir beta-karotinu.

Vitaminas E, vitaminas C ir beta-karotinas yra naudojami kaip antioksidantai, tačiau jie nėra pakankamai galingi, kad kovotų su laisvaisiais radikalais, kurie cirkuliuoja organizme. Vynuogių sėklų ekstraktas yra kitoks. Buvo nustatyta, kad jis išlieka organizme iki 72 valandų, taip pat jis yra 20 kartų stipresnis už vitaminą C ir 50 kartų už vitaminą E.

Mūsų vynuogių sėklų ekstraktas turi 95 % OPC. Tvirtinama, jog OPC yra vienas iš svarbiausių natūralių produktų atrastų per pastaruosius keletą metų. Kalbama, kad šie flavinoidai kol kas yra stipriausi ir neturi žalingo poveikio organizmui.

Pagrindiniai privalumai

"
 • Didelis kiekis oligomeric proantokianidinų (OPC)
 • Standartizuota 95% OPC
 • 100% Vynuogių sėklų ekstraktas
"

Siūlomas naudojimas

"

Įpilkite pasirinktą kiekį vandens ar sulčių į plaktuvę, tada įberkite 100mg produkto supurtykite ir suvartokite. Vartoti 1-2 kartus per dieną..

Pastaba: Mes patariame naudoti tikslias svarstykles visiems porcijų normavimams. Nors mes stengiamės pateikti tikslią matavimo priemonę, matavimas Myprotein šaukšteliais nebus visiškai tikslus ir neatstos tam skirtų svarstyklių.

Neviršykite nustatytos paros normos. Šis produktas neturi būti vartojamas kaip įvairios, sveikos ir subalansuotos mitybos pakaitalas.Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

"

Sudedamosios dalys

Sudėtyje taip pat gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo pėdsakų.

Be skonio: Vynuogių sėklų ekstraktas (100%)

Maistinė informacija

Porcijos dydis - 100 mg

Porcijų pakuotėje - 1000 (100g), 2000 (200g)

Maistinė vertė

  Vienoje porcijoje
Vynuogių sėklų ekstraktas     100 mg

 

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Vynuogių Sėklų Ekstraktas

Pasirinkite paveikslėlį

Vynuogių Sėklų Ekstraktas
Back to top