IMPACT SAVAITĖ
40% NUOLAIDA | KODAS: IMPACTLT
+ PAPILDOMA 5% NUOLAIDA PERKANT DU UŽKANDŽIUS

0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0
Locker room

Sveiki atvykę į persirengimo kambarį.
Vietą, kurioje mes norime sustiprinti ne tik jūsų kūną, bet ir protą.

Kai mes sportuojame, poveikis yra naudingas ne tik mūsų fizinei, bet ir psichologinei sveikatai. Vos 30 minučių mankštos per dieną gali padėti atsikratyti streso ir pagerinti nuotaiką. Prisijunkite prie mūsų „Locker Room“ centro ir atraskite „Myprotein“ įrankius bei patarimus, kurie padės suaktyvinti jūsų psichologinę sveikatą..

Psichologinės sveikatos centras

Peržiūrėkite mūsų tinklaraštį, kad gautumėte daugiau patarimų, kaip rūpintis savo psichologine sveikata

Psichologinė sveikata - jūsų dažniausiai užduodami klausimai

Apsupkite save žmonėmis ir veikla, kuri jus džiugina. Pasimatykite su savo draugais, atlikite sąmoningumo pratimus ir apmąstykite teigiamus dalykus savo gyvenime. Dirbkite, kad pagerintumėte savo atsparumą.

Eikite pabėgioti, stumkite save, pasiekite asmeninius rekordus, prižiūrėkite mitybą. Sporto ir mitybos režimas gali padėti jūsų psichologinei sveikatai. Jei prižiūrėsite savo kūną, jūsų protas pradės rūpintis savimi.

Treniruotės su partneriu pagerina gyvenimo kokybę ir sumažina stresą daug labiau nei individualios treniruotės.

Po ilgos dienos atsipalaiduokite su muzika ar podcastu. Eikite pasivaikščioti ar paskaitykite knygą. Atraskite tai, kas patinka jums.

Nepamirškite, jog labai svarbu pasikalbėti apie tai, kas jus nerima, su kitais, jus supančiais žmonėmis. Tai gali būti draugai ar šeima. Taip pat, visada turėtumėte pasikalbėti ir su savo šeimos gydytoju apie visus jums rūpimus klausimus.